PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195581}

Alfred Hitchcock Przedstawia

Alfred Hitchcock Presents
8,0 5 034
oceny
8,0 10 1 5034
7,5 4
oceny krytyków
Alfred Hitchcock Przedstawia
powrót do forum serialu Alfred Hitchcock Przedstawia

Nazwa pewnego odcinka.

ocenił(a) serial na 10

Jak wiadomo chodzi mi o emisję na RTLu. Nie pamiętam dokładnie fabuły filmu, gdyż byłam małą dziewczynką jeszcze. Był on o kobiecie, która spuszczała do studni rożne rzeczy, otrzymując za nie złoto. Mieszkała pod ziemią jakaś obca cywilizacja. Pamiętam , że na koniec narzeczony czy mąż kobiety, zszedł do studni. A za niego kobieta otrzymała wiele złota i karteczkę: "że, smakowalo jak kurczak".

ejdziesia

też to pamiętam! o dziwo najbardziej zapadło mi w pamięć i jeszcze odcinek o starszym mężczyźnie, który pracował chyba jako woźny w bibliotece, coś mu się potem stało, że potrafił się porozumiewać z kosmitami.

RuuudePL

Miałam taki sam problem, gdy byłam mała najbardziej zapadł mi w pamięć ten właśnie odcinek, i zawsze chciałam go znaleźć, ale w pewnym momencie zaczęłam mieć wątpliwości czy aby na pewno jest to Hitchcock, i przypomniało mi się, że RTL miał jeszcze jeden cykl "Steven Spielberg przedstawia: Niesamowite Historie" , troszkę inny styl niż Hitchcock, i jeżeli jeszcze nie znalazłyście to tu jest link do odcinka http://www.youtube.com/watch?v=DU_GKu19kfc

pola91

faktycznie! wielkie dzięki ! : )

ocenił(a) serial na 10
pola91

Jesteś Wielka :D dziękuję.

pola91

Ten film został usunięty z YT. Mogłabyś podać link, lub przynajmniej nazwę tego odcinka?

pola91

Przyłączam się do pytania. Film został usunięty i czy możesz podać nazwę odcinka żeby można bo go znaleźć bo też pamiętam coś takiego o studni...

camelflo

odcinek się nazywa thanksgiving, to jest 9 z 2 sezonu :)

pola91

dobry jest?

pan_cogito14

jak byłam dzieckiem to baardzo mi się podobał

camelflo

Zapraszam do ankiety tych co oglądali filmy Hitchcocka! Głosy można oddać na stronie: http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog/550926 Za oddanie głosu będę wdzięczny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones