Alfred HitchcockI

Alfred Joseph Hitchcock

8,5
9 497 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Alfred Hitchcock

cześć. poszukuję filmów Hitchcock'a online, aktualnie oglądałam tylko : Psychoza, Fear Window, Ptaki, M jak morderstwo, Starsza pani znika.
Staram się szukać, ale cholernie trudno cokolwiek znaleźć, więc gdybyście mieli jakieś linki do jego filmów to prosiłabym ;)
Najbardziej zależy mi na : Vertigo, Lina, szał, aczkolwiek wszystkie filmy Hitchcocka będą mile widziane, bardzo proszę o pomoc ;)

lostmind

odezwij sie do mnie na priv,posiadam wiekszosc filmow Hicza, jakos Ci przesle

lostmind

online nie warto, jak napiszesz na priv to Ci linki podam do ściągnięcia

Damianq

wysłałam Ci zaproszenie, bo nie mogę pisać wiad. prywatnych do nieznajomych, ale jeśli chodzi Ci o torrenty, to raczej nie w ten sposób, bo nie chcą mi się pobrać.

użytkownik usunięty
lostmind

Rear Window ;)

Nie zachęcam do PIRAcenia, dlaTEgo BArdzo polecam orYginały.

Z tym, że ciężko dziś o oryginały a w TV nie puszczają dobrych filmów.
@Lostmind z torentów ci się nie chce sciągać znaczy, że z lenistwa czy po prostu nie działa?

kamil1992

chciałam pobrać uTorrent dałam język polski i mi wyskoczyło coś tam że tłumaczenia programu się ściągają chociaż się nie ściągały (czekałam dość długo), jak w instalatorze wybrałam język angielski to pisało 'Loading...' też długo czekałam i nic się nie ładowało. jak pobrałam instalator z innej strony to pisało 'proszę czekać' coś tam, coś tam i ściął mi komputer (próbowałam 3 razy i za każdym razem było tak samo).

lostmind

Czyli nie możesz go nawet pobrać jak tak to wpisz uTorrent w google i spróbuj 7 link od góry.

użytkownik usunięty
kamil1992

Kamil, doprawdy nie zrozumiałeś mojej ukrytej wiadomości? :)

lostmind, uTorrent to bardzo prosty program, jeśli masz problem poszukaj poradnika lub tematu w necie. Poza tym niepotrzebne Ci spolszczenie. Jeśli jest aż tak źle, wina leży w Twoim sprzęcie. Spróbuj też innych programów, na przykład BitTorrenta. Na wymienionej przeze mnie stronie znajdziesz chyba wszystkie filmy Hitchcocka w HD.

O kurde jesteś mistrzem, a ja skrajnym debilem, spróbowałem na początku nawet przejśc po tych wielkich literach, ale pomyślałem, że jesteś niezrównoważony :)

użytkownik usunięty
kamil1992

Haha, najlepszym się zdarza ;)

lostmind

Jak masz TCM i Cinemax to często lecą tam filmy Hitchcocka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones