PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3497}

39 kroków

The 39 Steps
7,2 4 739
ocen
7,2 10 1 4739
7,4 8
ocen krytyków
39 kroków
powrót do forum filmu 39 kroków

Thriller, dramat ? WTF?. Przecież w tym filmie było więcej gagów niż w nie jednej komedii! Dramatu nie było za grosz. Thrillera szpiegowskiego nie zabrakło.
Oglądało się to naprawdę rewelacyjnie. Wartka akcja, niezłe lokacje i genialne dialogi. Robert Donat w swojej roli wypadł naprawdę bardzo dobrze. Całość jest w sumie naiwna, ale z uwagi na lekki rozrywkowy ton filmu to wcale nie przeszkadza. Jak najbardziej polecam, ale nie liczyłbym tu na suspens w stylu późniejszych filmów mistrza.

kangur_msc_CM

Zapraszam Cię gorąco do oddania głosu na Najlepszy Film Hitchcocka. Głos można oddać na moim blogu http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog/ 550926 Za zagłosowanie będę bardzo wdzięczny:)

ocenił(a) film na 8
camillo_kp

Sorry, ale za mało jeszcze widziałem :]

kangur_msc_CM

Można zagłosować na 10pozycji i na 4 jak wiele filmów nie obejrzałeś:)

kangur_msc_CM

Rzeczywiście, to komedia sensacyjna. Początek trochę drętwy i nieporadny, potem rozkręca się. Najlepsze historie dzieją się pomiędzy Richardem i Pamelą (fajnie zagraną przez Madeleine Carroll). Mnie wydają się prekursorskie dla kina nowej przygody, np. powstałego 50 lat później "Miłość, szmaragd i krokodyl".

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

No właśnie. Nie wiem kto opisuje filmy na film-webie w sposób tak nietrafiony. Wczoraj widziałem Starsza pani znika i wiedziony takimi opisami liczyłem na poważny film a tu naiwna historyjka bardziej do pośmiania a nie dzieło na miarę późniejszych filmów Hitchcocka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones